خدمات ما ، تعهد ماست…

شرکت خدمات مسافرت هوائی و گردشگری هفت ستاره آسمان آفتابی 4 شهریور ماه سال 88 مصادف با زاد روز کوروش کبیر افتتاح و شروع به فعالیت کرد. هفت ستاره از ابتدای فعالیت خود چارتر کننده پرواز اطلس و پگاسوس در مسیر تهران به استانبول و دیگر شهر های ترکیه بوده است. و از  ابتدا پروازهای خارجی را با مناسب ترین قیمت و پشتیبانی خوب در اختیار مسافرین و همکاران قرار داده بود. 7 ستاره با هدف ارتقا خدمات آنلاین گردشگری و  پشتیبانی 24 ساعته سعی در ارائه راهکاری داشته تا مسافرین بتوانند به راحتی خدمات مسافرتی را در اختیار داشته باشند و  ارزان ترین و با کیفیت ترین پرواز را پیدا کنند…

7 ستاره امکان ارائه ساین به آژانس های مختلف را با کمیسیون داخلی 4.5 % و خارجی 8 % دارد و در پایان هر ماه بین کانترهای فعال آژانس ها که خرید بیشتری انجام داده اند قرعه کشی انجام داده و به تعدادی از کانترها مبلغی بعنوان هدیه داده می شود. به یاد داشته باشید می توانید لوگو آژانس خود را در قسمت پنل ساین بار گذاری کرده تا بالای بلیت های خریداری شده لوگو آژانس ها باشد.

آژانس های همکار می توانند با دریافت سایت فروش آنلاین پرواز داخلی و خارجی (رفت و برگشت) ، با لوگو و نام خود وارد بازار پرسود فروش آنلاین شوند. 7ستاره سایت های نمایندگی خود را با قیمتی بسیار نازل به هکاران ارائه می کند.

مشاورین مجرب 7 ستاره 24 ساعته در 7 روز هفته پشتیبان و جوابگو مشتریان و همکاران عزیز هستند…