این هتل بزرگ ۴ ستاره، در منطقه شلوغ شهر استانبول واقع شده و هر ساله از مهمانان بین المللی فراوانی پذیرایی می کند. استانبول Feronya Hotel در فاصله ۵ دقیقه ای پیاده روی از میدان تکسیم و نزدیک به خیابان استقلال قرار گرفته است.  فرودگاه آتاتورک در فاصله ۲۰ کیلومتری هتل، است.

مرکز کنوانسیون لطفی کردار، مرکز کنگره استانبول، سالن کنسرت جمال رسیت ری Cemal Resit Rey و تیاتر محسن ارطغرل Muhsin Ertugrul در فاصله ۱٫۲ کیلومتری آن قرار دارند.

امکانات خدماتی و رفاهی هتل فرونیا شامل نگهبانی، تبدیل ارز، خدمات خشکشویی و نظافت با پرداخت هزینه اضافه، انبار چمدان، صندوق امانات و آسانسور می باشد.

خدمات اتاق و باربر به کمک شما می آیند. میز پذیرش شبانه روزی پاسخگوی شماست و برای مهمانان کم توان یا ناتوان امکاناتی مانند ویلچر فراهم است. از فروشگاه سوغاتی، خرید های کوچک خود را انجام دهید. پارکینگ عمومی رایگان در نزدیکی هتل وجود دارد. اگر گواهینامه بین المللی دارید می توانید ماشین کرایه کنید. ترانسفر فرودگاهی هم برایتان مهیا می شود. 

متاسفانه در این هتل استخر یا تفریحاتی از این قبیل را پیدا نمی کنید. با این حال مرکز تناسب اندام هتل مکانی برای ورزش انتخاب شده است.